Brdy dla domu

La Raia image Rozwiązanie satelitarne La Raia dla obszarów wiejskich

Dane firmy:

Nazwa firmy: La Raia

Strona internetowa: https://www.la-raia.it/it

Branża: Gospodarstwo rolne i winiarnia

Lokalizacja: Gavi terroir

Położona w samym sercu cenionego włoskiego regionu winiarskiego, Gavi terroir, La Raia jest biodynamiczną farmą i winiarnią, znaną z doskonałych produktów spożywczych i winiarskich. Przyjmując filozofię zakorzenioną w zrównoważonym rozwoju i różnorodności, podstawowe wartości La Raia mają na celu zachowanie ziemi dla przyszłych pokoleń.

Wyzwanie:

Pomimo międzynarodowych interesów, La Raia stanęła przed wyzwaniem w prowadzeniu codziennej działalności biznesowej ze względu na brak łączności z Internetem. Zarządzanie korespondencją, raportami, zamówieniami, fakturami i utrzymywanie obecności w Internecie było niewykonalne bez niezawodnego połączenia internetowego.

Problem:

La Raia znalazła się w samym środku przepaści cyfrowej, eliminując możliwość integracji nowoczesnych praktyk online, które mają kluczowe znaczenie dla ciągłości działania i rozwoju.

Rozwiązanie:

Aby przekroczyć bariery cyfrowe, La Raia wybrała subskrypcję Office Flat od Open Sky-Brdy, uznając ją za najbardziej niezawodne, bezpieczne, szybkie i wydajne rozwiązanie dostępne w tamtym czasie. Ta abonament satelitarnego internetu szerokopasmowego miał kluczowe znaczenie dla umożliwienia osiedlu dostępu do podstawowych funkcji online wymaganych do codziennej działalności biznesowej.

Wpływ:

Wdrożenie naszego satelitarnego rozwiązania internetowego nie tylko ułatwiło dostosowanie działań produkcyjnych do współczesnych standardów rynkowych, ale także umożliwiło firmie La Raia sprawne zarządzanie korespondencją, raportami, zamówieniami, fakturami i ich stroną internetową.

Efekt:

Giuliano Poggio, autoryzowany instalator Open Sky i właściciel ASS.EL Poggio w Novi Ligure, podkreślił wyjątkową zaletę łączności satelitarnej w regionie. Przyjazność dla środowiska rozwiązania satelitarnego, niewymagająca dodatkowej infrastruktury, doskonale współgrała z etosem La Raia, wpisując się w ich zaangażowanie w zrównoważony rozwój i ochronę ziemi. Ostatecznie wdrożenie łączności satelitarnej nie tylko rozwiązało problem przepaści cyfrowej, ale także zharmonizowało się z wartościami i potrzebami operacyjnymi La Raia.

Comments are closed