Brdy dla domu

Satelity i urządzenia 5G

Nasze rozwiązania wykorzystujące satelitę lub stacjonarny dostęp bezprzewodowy 5G mogą być wdrażane wirtualnie i lokalnie jako wsparcie dla połączenia przewodowego.

Szybkie i łatwe w obsłudze

Zapewniają całodobowe przełączanie awaryjne dla działań o kluczowym znaczeniu dla firmy.

Previous slide
Next slide

USŁUGI

Failover Solutions

Jeśli prowadzisz firmę, z pewnością wiesz, jak ważne jest stabilne, szybkie i niezawodne łącze internetowe. Wiesz, że jest to tak samo ważny jak dostęp do prądu czy linii telefonicznej.

Wiele firm decyduje się na zainstalowanie dodatkowego połączenia internetowego, które nie opiera się na tych samych kablach i systemie, co podstawowe połączenie internetowe firmy, często wykorzystując drugi „punkt wejścia” do budynku.

W przypadku fizycznego zakłócenia sieci przewodowej sieć bezprzewodowa będzie działać tak długo, jak długo dostępne będzie źródło zasilania. Zarówno nasze rozwiązania satelitarne, jak i 5G FWA zapewniają przełączanie awaryjne, wspierające ciągłość prowadzonej działalności.

W przeciwieństwie do światłowodów, które wymagają ogromnych nakładów pracy, kapitału i czasu, stacjonarny bezprzewodowy Internet dostarczany przez satelitę lub 5G można zainstalować znacznie niższym kosztem i jest on dostępny praktycznie wszędzie. Stałe połączenie bezprzewodowe jest proste, bowiem wymaga zainstalowania anteny na dachu budynku lub samodzielnej instalacji naszego małego odbiornika 5G. Jest to szybsze, łatwiejsze i tańsze rozwiązanie w porównaniu z instalacją sieci światłowodowej prowadzonej pod ziemią.

Wydajny plan przełączania awaryjnego jest niezbędny w każdej firmie uzależnionej od połączenia 24/7. Jest on szczególnie ważny w służbie zdrowia, handlu detalicznym i bankowości, hotelarstwie, rolnictwie i transporcie, a zwłaszcza tam, gdzie wdrażane są technologie IOT.

Faktyczny koszt nieplanowanej awarii systemu informatycznego

„Jeśli chodzi o nabywanie aplikacji o znaczeniu krytycznym, przedsiębiorstwa są skłonne do ogromnych inwestycji. Pomyśl o CRM, systemach łańcucha dostaw i narzędziach do zarządzania projektami.

Pomimo wysiłków włożonych w niezawodność infrastruktury, wiele organizacji wciąż boryka się z przestojami, które trwają od kilku minut do kilku dni, całkowicie paraliżując biznes i powodując nieodwracalne straty. Szczególnie w kontekście COVID-19, kiedy wiele firm walczy o przetrwanie, koszt nieoczekiwanego przestoju może zaważyć pomiędzy bankructwem a przetrwaniem w branży”.

Źródło: RingCentral (2020)

Skontaktuj się z nami

Bądź w kontakcie