Brdy dla domu

Satelita i 5G

Stała bezprzewodowa łączność szerokopasmowa

Wydajna i niezawodna łączność o dużej przepustowości

BRDY DLA BIZNESU

Bezprzewodowe Rozwiązania Szerokopasmowe

Wydajne i niezawodne szybkie łącza szerokopasmowe to podstawa komunikacji biznesowej, niezależnie od wielkości firmy i sektora, w którym ona działa.

Firma Brdy koncentruje się na dostarczaniu rozwiązań dla firm działających na obszarach nieobsługiwanych lub niedostatecznie obsługiwanych pod względem szybkości i jakości usług oferowanych przez tradycyjne technologie szerokopasmowe. lub dla firm, w przypadku których przełączanie awaryjne na przewodowe połączenie szerokopasmowe ma kluczowe znaczenie dla ciągłości prowadzonej działalności.

Nasz cel osiągamy, wykorzystując szeroką paletę superszybkich łączy szerokopasmowych, zarówno satelitarnych jak i stacjonarnych przy pomocy sieci bezprzewodowej 5G, a także dostosowujemy oferowane rozwiązania do konkretnych zastosowań biznesowych. Jako, że współpracujemy z wieloma sieciami, nasze rozwiązania są wdrażane w Skandynawii, Wielkiej Brytanii i Europie kontynentalnej oraz pozwalają na obsługę różnych branż, począwszy od handlu detalicznego aż po górnictwo. Z przyjemnością przeanalizujemy Twoje wymogi odnośnie łączności i przełączania awaryjnego oraz dostosujemy zaoferowane rozwiązanie do konkretnych potrzeb biznesowych.

Satellite broadband for business

CO ROBIMY

Nasze Usługi

Firma Brdy koncentruje się na dostarczaniu rozwiązań dla firm działających w obszarach nieobsługiwanych
lub mających problemy z powodu słabo działających przewodowych rozwiązań szerokopasmowych.

Współpraca z naszym autoryzowanym partnerem handlowym Starlink pozwala nam oferować szereg dodatkowych usług i funkcji, zapewniając najbardziej efektywne rozwiązania korporacyjne na lądzie oraz na morzu, w ujęciu globalnym.

Flota OneWeb wzrośnie do liczby około 650 satelitów do roku 2023, zapewniając doskonały zasięg w Skandynawii i Europie Północnej. Dzięki dodatkowym wdrożeniom planowanym na koniec 2022 i początek 2023 roku, sieć wkrótce zapewni wyjątkowy zasięg w całej Europie.

Nasz partner Viasat obsługuje satelity geostacjonarne (GEO), które krążą na wysokości 22 000 mil nad ziemią. Jako, że satelity GEO działają w stałej pozycji i w większej odległości niż satelity „LEO” (orbity niskiej orbity okołoziemskiej), do pokrycia tego samego obszaru globu potrzeba mniejszej liczby satelitów.

Oferujemy superszybki szerokopasmowy dostęp szerokopasmowy 5G FWA (stacjonarny dostęp bezprzewodowy) w całej Norwegii. Dzięki prędkościom na poziomie do 500 Mb/s, 5G FWA jest łatwym do wdrożenia rozwiązaniem odpowiednim dla praktycznie każdej lokalizacji biznesowej.

Jeśli prowadzisz firmę, z pewnością wiesz, jak ważne jest stabilne, szybkie i niezawodne łącze internetowe. Wiesz, że jest to tak samo ważny jak dostęp do prądu czy linii telefonicznej.

GDZIE DZIAŁAMY?

Sektory, Które Obsługujemy

Od wytwarzania energii na morzu po handel detaliczny i bankowość na głównych ulicach, nasze rozwiązania są dziś wdrażane w wielu różnych sektorach biznesowych. Zapewniamy solidną łączność internetową, aby obsługiwać operacje biznesowe bez względu na to, jak odległe są, zlokalizowane w lokalizacjach tymczasowych lub stałych. Dzięki pakietowi rozwiązań satelitarnych i 5G FWA, z których możesz skorzystać, niezależnie od tego, jak wymagająca jest lokalizacja lub środowisko pracy, możemy zbudować idealne rozwiązanie dla Twojej aplikacji biznesowej.

Screenshot 2023 06 29 at 17.37.35 Home Three

Branża opieki zdrowotnej generuje ogromne ilości danych pacjentów, do których dostęp musi mieć charakter lokalny, aby umożliwić podejmowanie decyzji przez pracowników służby zdrowia w czasie rzeczywistym. Osoby udzielające pierwszej pomocy potrzebują stałej łączności, aby oferować wysokiej jakości opiekę nad pacjentem i podejmować decyzje jeszcze przed przetransportowaniem pacjenta do placówki służby zdrowia.

Rozwój zdalnych technologii IOT w opiece zdrowotnej powoduje również konieczność zapewnienia pracownikom służby ratunkowej dostępu do niezawodnego Internetu. Jako, że wiele wiejskich placówek opieki zdrowotnej zmaga się z brakiem wydajnej łączności z usługami i danymi za metod tradycyjnych środków, nasza firma jest w stanie ułatwić dostęp do informacji w dowolnym miejscu za pośrednictwem naszych rozwiązań satelitarnych i 5G FWA.

Oprócz ratownictwa medycznego, nasze rozwiązania mogą być wdrażane w ratownictwie górskim lub w innych sytuacjach awaryjnych, takich jak trudne warunki, przez władze lokalne, policję i inne służby pomocnicze.

Screenshot 2023 06 29 at 17.37.44 Home Three

Z uwagi na swoją specyfikę, leśnictwo i rolnictwo wymaga lokalizacji kluczowych obiektów na odległych obszarach, które często nie posiadają zadowalającej łączności. Wzrost wykorzystania aplikacji opartych na IOT i sprzętu obsługującego Wi-Fi, takiego jak na przykład drony sprawia, że wydajna, bezpieczna łączność internetowa ma coraz większe znaczenie jeżeli chodzi o produktywność omawianych sektorów.

Wdrożenie naszych usług satelitarnych lub 5G FWA zapewnia niezawodną łączność niezależnie od miejsca prowadzenia działalności i gwarantuje przepustowość do 100 Mb/s.

Screenshot 2023 06 29 at 17.40.04 Home Three

Działania morskie mające na celu pozyskanie ropy i gazu czy też obsługa farm wiatrowych obejmuje szeroki wachlarz przedsięwzięć i wymogów jakie należy spełnić. Te złożone i niezwykle istotne działania odbywa się w trudnych i odległych warunkach morskich, które to mogą być dodatkowo dość niebezpieczne.

Działania takie cechują istotne i unikalne wymagania dotyczące łączności celem zapewnienia bezpieczeństwa i wydajności. Niezawodna łączność o wysokiej wydajności jest jednym z wymogów jeżeli chodzi o przeprowadzanie bezpiecznych i skutecznych działań w takim środowisku. Firmy energetyczne mogą zwiększyć zdalny nadzór nad kluczowymi przedsięwzięciami, sprzętem i obiektami za pomocą technologii Internetu rzeczy ( IoT ), strumieniowego przesyłania danych wideo i robotyki. Mogą one używać zdalnie sterowanych pojazdów (ROV) do monitorowania, sprawdzania i rozwiązywania problemów zgłaszanych przez personel terenowy w celu poprawy bezpieczeństwa i produktywności. Nasze rozwiązania w zakresie łączności satelitarnej stanowią idealne rozwiązanie wspierające nadmienione działania i zapewniają dostęp do danych potrzebnych do podejmowania istotnych decyzji.

Screenshot 2023 06 29 at 17.40.16 Home Three

Ze względu na szybki rozwój komunikacji na statkach, od alarmów na mostkach, ostrzeżeń pogodowych i inteligentnych czujników implementowanych w ramach kluczowego osprzętu, aż po autonomiczne statki, usługi łączności satelitarnej są niezbędne z punktu widzenia właścicieli flot, bowiem zapewniają ich prawidłową pracę.

Z uwagi na rosnącą liczbie inteligentnych urządzeń używanych na pokładach statków handlowych i rekreacyjnych, zapewnienie szybkiego i niezawodnego dostępu do Internetu jest kwestią kluczową. Nasze rozwiązanie satelitarne cechujące się niskim opóźnieniem ułatwia komunikację i pomaga operatorom flot zachować zgodność z coraz bardziej rygorystycznymi przepisami, realizować zaawansowane procesy, w tym konserwację wyprzedzającą, automatyzację, IoT i wykorzystanie środków bezpieczeństwa, a także poprawiać doświadczenia pasażerów i personelu znajdujących się na pokładzie.

Screenshot 2023 06 29 at 17.37.39 Home Three

Poprawa łączności w ramach operacji wydobywczych może wpłynąć na jakość i komfort pracy osób, których praca wymaga pozostawienia domu, rodziny i przyjaciół. Lepsza łączność może mieć również pozytywny wpływ na dobrostan, poziom umiejętności i bezpieczeństwo pracowników mieszkających w odległych lokalizacjach. Posiadanie niezawodnego połączenia z rodziną i przyjaciółmi ma zasadnicze znaczenie jeżeli chodzi o zachęcanie pracowników do pracy w odległych, trudnych środowiskach.

Odpowiednia łączność może także pomóc w świadczeniu kluczowych usług, takich jak szkolenia, zdalne porady medyczne i zdalne wsparcie. Co więcej, udostępniając Internet w odległych lokalizacjach, operator wydobywczy może wspierać lokalną społeczność i likwidować przepaść cyfrową w odizolowanych obszarach.

Oferowane przez nas rozwiązania można wdrażać w branżach wydobywczych w celu wspierania realizowanych zadań, zdrowia i opieki społecznej, zarządzania aktywami, bezpieczeństwa i zarządzania danymi wszędzie tam, gdzie brak łatwego dostępu do tradycyjnej sieci przewodowej.

Screenshot 2023 06 29 at 17.37.50 Home Three

W sytuacjach studyjnych lub „na miejscu wydarzeń”, nasze rozwiązania satelitarne i 5G FWA mogą zapewnić niezawodne i szybkie przesyłanie danych dla przedstawicieli przemysłu telewizyjnego i filmowego.

Oferujemy szereg dedykowanych rozwiązań dostępnych wszędzie tam, gdzie jest w zasięgu wzroku jest satelita lub maszt 5G FWA. Sprawdzą się one idealnie w kwestii zapewnienia komunikacji na obszarach wiejskich lub oddalonych od cywilizacji, jak również do zagwarantowania nieprzerwanej transmisji na żywo.

Screenshot 2023 06 29 at 17.40.10 Home Three

Z uwagi na wprowadzanie nowych technologii cyfrowych oferujących lepszy wgląd w produkcję, przetwarzanie i dystrybucję, rosnącym wykorzystaniem technologii IOT i naciskiem na łączność lokalną, szybkie i niezawodne połączenie z chmurą ma kluczowe znaczenie dla całej infrastruktury.

Wykorzystanie naszych rozwiązań satelitarnych umożliwia stały dostęp do danych i analiz o znaczeniu krytycznym dla biznesu, a także gwarantuje bezpieczeństwo pracowników i ogranicza wpływ prowadzonych działań na środowisko. Jakość życia jest również kluczową kwestią dla pracowników pracujących w branży, natomiast wydajna, szybka łączność może mieć pozytywny wpływ na ten aspekt działalności firm działających w branży naftowej i gazowej.

Screenshot 2023 06 29 at 17.40.04 Home Three

Dzisiejszy handel detaliczny i bankowość opierają się na technologii cyfrowej, która pozwala świadczyć usługi nowej generacji, poprawiając tym samym jakość obsługi klienta i zwiększając przewagę firm nad konkurencją.

Technologie cyfrowe wpływają na wszystkie obszary handlu detalicznego i bankowości, od płatności, dostaw i marketingu aż po zarządzanie zespołem i szkolenia. Wiele krytycznych aplikacji biznesowych, takich jak usługi handlowe, narzędzia księgowe i zarządzanie zapasami, opiera się na chmurze, podobnie jak systemy POS CCTV, bezpieczeństwa, czy telefonii, w przypadku których najważniejsza jest niezawodna łączność.

Sklepy detaliczne i oddziały banków również muszą zostać zintegrowane z szerszą siecią korporacyjną i ekosystemem, aby zapewnić zaspokojenie potrzeb klientów. Obejmuje to zarządzanie zapasami, realizację zamówień i podawanie informacji o łańcuchu dostaw. Wszystkie te aspekty opierają się na rozwiązaniach cyfrowych, takich jak Internet rzeczy ( IoT ) i systemy RFID.

Nasze rozwiązania z zakresu łączności satelitarnej zapewniają niezawodne połączenie zarówno w formie standardowej jak i awaryjnej, co pozwala na uzupełnienie dostępnej infrastruktury przewodowej/światłowodowej.

NASZE PROJEKTY

Studium Przypadku

Sprawdź, jak nasze usługi można wdrażać w wielu sektorach i branżach.

RETAIL use case 1 Home Three

Sprzedaż detaliczna

Sectors

Służba zdrowia

MINING use case 1 Home Three

Łączność dla nadawców

MARITIME use case 1 Home Three

Działania na morzu

BUSINESS use case 1 Home Three

Nieprzerwana działalność biznesowa

CELLULAR 1 Home Three

Sieci komórkowe

Studia przypadków klientów

  • All Posts
  • Bez kategorii
  • Case Studies
  • Starlink
  • Wiadomości

Niektórzy klienci, którzy wdrożyli nasze technologie bezprzewodowe

PARTNERSTWO

Zostań sprzedawcą

telecom worker climbing antenna tower with harness 2021 08 26 15 42 07 utc min 2 Home Three

Szukamy zdolnych partnerów, którzy pomogą nam rozpowszechniać informacje marketingowe i sprzedawać usługi szerokopasmowe Brdy .

Jeśli prowadzisz firmę i chcesz dodać nasze produkty do swojej oferty — lub jeśli masz kanał umożliwiający dotarcie do osób, które mogą być zainteresowane naszymi bezprzewodowymi rozwiązaniami szerokopasmowymi — chętnie się z Tobą skontaktujemy.

Wypełnij poniższy formularz, a przedstawiciele zespołu Brdy z przyjemnością przedstawią Ci ofertę.

Skontaktuj się z nami

Bądź w kontakcie